СБУ 5.ua

СБУ: Гучні затримання ФСБ в Криму - це просто невдалі спроби вербування громадян України

  На території окупованого Криму російські спецслужби використовують брудні та відверто бандитські методи вербувань, зокрема, тиск та погрози розправою родичам

  Про це сьогодні, 25 листопада, повідомили на брифінгу керівництва Служби безпеки України щодо протидії розвідувально-підривній діяльності в АР Крим.

  "У рамках масштабної спецоперації, яка тривала з 2014 року, робота проводилася і проводиться у рамках більше 30 кримінальних проваджень. За якими проходять як громадяни України, військовослужбовці, так і конкретні співробітники, офіцери російських спецслужб. По багатьох із цих проваджень наразі ще триває слідство. Ми не можемо розкривати усіх деталей, але важливо, щоб суспільство знало, що робота поводиться. Нами задокументовано неодноразові факти того, що російські спецслужби використовують брудні та відверто бандитські методи вербувань. Зокрема, тиск і погрози розправою родичам військовослужбовців, які перебувають на території окупованого Криму, погрози українським військовим ув’язненням за надуманими звинуваченнями, а також застосування фізичного насильства", - повідомили під час брифінгу.

  "На сьогоднішній день наша служба не виключає, що всі ті гучні затримання, про які рапортує російське ФСБ з Криму, насправді це просто невдалі спроби вербовок громадян України. І для того щоб показати, начебто, свою силу, російські спецслужби реалізують ті погрози, які вони висловлюю нашим громадянам", - додали в СБУ.

  Попередній матеріал
  Пентагон повідомив про смерть американського військового у Сирії
  Наступний матеріал
  Минув рік, як Україна не імпортує газ із Росії
  Теги:
  Loading...