акція в підтримку Алеппо 5.ua

"Save Aleppo": у Харкові та Львові пройшли мітинги проти терору та звірств сирійського режиму

Українці виступили на підтримку мирного населення, яке гине від терору в Сирії

У Харкові та Львові активісти влаштували мітинги на підтримку мешканців Алеппо. Про це повідомляє "5 канал".

Так, у Харкові із транспарантами з хештегом "Save Aleppo" активісти вийшли до російського консульства. У такий спосіб містяни вирішили висловити підтримку жертвам бойових дій у Сирії і долучитися до всесвітньої акції, а також закликати світову спільноту зупинити насильство як у Сирії, так в Україні.

"Проходить як всеукраїнська, так і всесвітня акція на підтримку тих нещасних людей, які опинилися просто в жорнах між воюючими сторонами в Сирії, на підтримку тих, кого знищує спільна сирійсько-російсько-іранська коаліція. Це нагадування нам, українцям, що може бути з нами, якщо ми не будемо дотримуватися достатнього рівня безпеки", – зазначив учасник акції Олександр Шевченко.

Як повідомляється, ніхто з дипломатів консульства до пікетувальників не вийшов.

А от у Львові кількадесят активістів у центрі міста влаштували показ відеозвернень жителів зруйнованого міста Алеппо, які прощаються з людством. Також під час акції діяв "вільний мікрофон", кожен охочий міг висловитися на підтримку людей, які потерпають від терору в Сирії. На акцію підтримки прийшли небайдужі львів'яни, учасники АТО й вимушені переселенці зі Сходу та Криму.

"Ми хочемо продемонструвати підтримку людям, які зараз гинуть, мирному населенню, яке гине від терору в Алеппо, страждає від терору в Сирії, показати, що ми розуміємо цей біль, ми теж це пережили і переживаємо досі", – каже учасниця акції Марія Кисіль.

Нагадаємо, напередодні акцію за назвою "Злочини Путіна в Сирії" влаштували активісти під посольством РФ у Києві. Зокрема, вони створили моторошну інсталяцію з уламків ляльок, дитячих іграшок та штучної крові.

Як повідомлялося, напередодні у Парижі тисячі людей вийшли на протест проти вбивств в Алеппо. Міська влада навіть загасила Ейфелеву вежу на знак солідарності з сирійцями.

Попередній матеріал
Війна очима дітей: UNICEF опублікував однохвилинний ролик маленької українки про Донбас
Наступний матеріал
ЄС та США мають ввести санкції проти Росії за військові злочини у Сирії – активіст

Червоний Хрест підтвердив початок евакуації постраждалих мешканців Алеппо

Білий дім – про хаос в Алеппо: Асад перейшов усі можливі межі

Як погасла Ейфелева вежа: у Парижі тисячі людей вийшли на протест проти вбивств в Алеппо

Неспокій в Алеппо: повстанці почали контрнаступ зі своїх "останніх позицій"