Санстанція закрила 8 дитсадків на Луганщині [репортаж, відео]

  8 дитсадків закрила санстанція на Луганщині. Медики твердять - через брак води малюки не дотримуються елементарних правил гігієни. Доки в установах не з`являться накопичувачі води і бойлери - санстанція заборонила приймати дітей. Батьки, які опинилися у безвиході, скаржаться: чиновники намагаються розв`язати проблему за їхній рахунок.

  Матері обурені: усіх вихованців “Світлячка” охоронець відсилає додому. В Молодогвардійську керівництво садочків оголосило: відівідувати їх заборонила санстанція. Перевірки медиків виявили: часто дітям доводилося перед їжею і після туалету мити руки у спільному тазику.

  У закритих санстанцією садочках гарячої води не було ніколи, а холодна - подається за графіком. Луганські медики вже чотири роки вимагають від місцевих органів влади встановити системи постійного гарячого водозабезпечення. Кажуть - вимушені піти на принцип після низки гучних отруєнь, що прокотилися дитячими установами України останніми місяцями. Місцева влада виділила дошкільним установам по 2500 гривень, їх вистачило на встановлення бойлерів - і умила руки.

  Проте насправді - усе не так просто. Санстанція вимагає постійної наявності гарячої води, а для цього - необхідні накопичувачі. Від безвиході керівництво садочків запропонувало батькам встановити систему резервуарів самотужки. Необхідна сума - учетверо більша за виділену державою.

  У садочках наразі не можуть відповісти, коли відновлять роботу. Перемови ведуть і з батьками, і з чиновниками, і з санстанцією. Подекуди завідувачі на свій ризик лишили працювати по одній групі - для батьків, які опинилися в найбільш скрутній ситуації. Решту персоналу садочків - відправили у неоплачувану відпустку.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Луганська область, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Християни відзначають свято Великомученика Георгія Побідоносця
  Наступний матеріал
  Закон про прапор Перемоги – політична технологія, - експерт
  Теги: