Закон про прапор Перемоги – політична технологія, - експерт

  Закон про обов’язкове використання червоного прапору Перемоги разом із національною символікою є ніщо інше, як політична технологія, бо політики, як правило, коли немає чим прозвітувати про соціально-економічні результати вдаються до ідеологічних, чи мовних ініціатив.

  Про таке в ефірі «5 каналу» заявив політтехнолог Олег Медведєв.

  «Я, як політтехнолог, як людина, яка цим займається професійно, можу сказати, що тут навіть немає політики, що тут чиста політична технологія. Політики, як правило, тоді коли немає чим прозвітувати про соціально-економічні результати вдаються до ідеологічних, чи мовних ініціатив. Власне кажучи красний прапор має стати такою ширмою, яка має приховати провал соціально-економічної політики, який має компенсувати колосальне падіння рейтингу влади, яке відбулося зо останній рік», - заявив політтехнолог.

  Медведєв назвав схвалення відповідного законопроекту безвідповідальним кроком влади.

  «Мені здається, що відповідальна влада так діяти не могла, тим більше, що довкола свята 9 травня в Україні фактично існує загальнонаціональна ідилія і консенсус. Пригадуючи дослідження  центру Разумкова 75% українців кажуть, що це велике свято, 20% кажуть, що це свято, і тільки 5 % відсотків вважають, що це не свято, тобто 95% людей сходяться на тому, що це свято. Для чого було в таку ідилію, рідкісну, мало можна знайти таких позицій, де б українці на 95% збігалися в думках. То мені здається, що це рішення є виявом безвідповідальності влади, в таку ідилію вносити хвилю збурення», - зазначив Медведєв.

  Попередній матеріал
  Санстанція закрила 8 дитсадків на Луганщині [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  В Індонезії розбився літак - 25 загиблих
  Теги: