Санаторій у Криму, де загинула дівчинка не мав права приймати дітей [відео]

  Санаторний корпус у Сімеїзі, де напередодні через обвал балкона загинула дитина, був аварійний. І там не мали права приймати дітей. Про це повідомляє прокуратура Криму. Трагедія сталася напередодні - в санаторії "Юність". Обвалився балкон, на якому стояло четверо дітей. Одна дівчинка загинула, ще одна - зі струсом мозку - ушпиталена. Міліція порушила кримінальне провадження за статтею - службове недбальство.

  Зранку спішні збори. Діти залишають приміщення шостого корпусу дитячого санаторію Юність, де напередодні сталася трагедія. Серед старших - тільки й розмов про інцидент, молодші - плачуть.

   

  Владислав Купазін: "Мимо проходил и увидел как вон там обвалился балкон. И упала она и держалась за вон тут трубу и потом взяла и упала сюда".

   

  Дарина Некрасова: "Четверо дітей було - один хлопчик і троє дівчат. І там двоє звалились на другий поверх - дівчинка і хлопчик. Одна дівчинка спаслася - вона повисла на перилі і її витягнув хлопчик один. А друга дівчинка впала ось сюди".

   

  Те, що корпус у незадовільному стані, в адміністрації санаторію не приховують. Головний лікар розповідає - кілька років будівлю взагалі не експлуатували. Втім, у травні сюди заселили дітей, яких за путівками приїхало на 30 більше, ніж може прийняти санаторій.

   

  Василь Слюсаренко, головний лікар дитячого санаторію "Юність": "Временно были размещены в этом корпусе. Мы этот корпус постоянно не заселяем. Но учитывая то что в мае при хорошей погоде приехало больше людей, и получилось так что на 120 коек 150 необходимо было разместить. Поэтому размещение пришлось сделать в этом корпусе, где не все соответствовало".

   

  Зараз у Лівадійській лікарні залишається одинадцятирічна львів`янка Діана Ковальова. Її стан задовільний, проте у медзакладі дівчинка залишиться ще на кілька діб. Нині з Діаною працює ще й психолог.

   

  Олександр Каневський, Міністр охорони АР Крим: "Абсолютно сохранный, подвижный ребенок. У нее сотрясение головного мозга не тяжелое. Просто клинически, учитывая потерю сознания, мы выставили ей. И клинически проявления только ушиба поясницы. Ну, поясничная область несколько отечна - есть такие ссадины".

   

  Влада Криму вже пообіцяла перевірити усі санаторії півострова. Створили спеціальну комісію. До неї увійшли правоохоронці та кримські урядовці.

   

  Павло Бурлаков, перший заступник голови ради міністрів АР Криму: "Полностью проверить все детские учреждения в первую очередь и соответственно все другие санатории. Как я сказал, в том числе в первую очередь те 15 объектов, те 15 домов отдыха и санаториев которые велась речь и которые на сайтах, на различных сайтах вы можете увидеть эту информацию, где было не рекомендовано жителям ехать, отдыхать в эти санатории".

   

  Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею службового недбальства, що призвело до тяжких наслідків. Його під особливий контроль взяла Генпрокуратура. Винуватцям загрожує від двох до 5-ти років ув’язнення.

   

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, "5 канал".
  Попередній матеріал
  Бойові навчання біля президентської резиденції [відео]
  Наступний матеріал
  У США літак протаранив будинок
  Теги:
  Loading...