Бойові навчання біля президентської резиденції [відео]

  Бойові навчання біля президентської резиденції. У Нових Петрівцях силовики вправлялися у пошуку та затриманні особливо небезпечних злочинців. Їх ловили із застосуванням бронетехніки, вертольота та мінометів.

  Усі сили на пошук злочинців. За легендою навчань, вони  втекли з-під варти в одному  зі столичних судів і хочуть перетнути кордон в районі Чорнобиля.

   

  Озброєні автоматами, вони захоплюють заручників. Тому керівництво МВС піднімає на порятунок бранців весь резерв спецпризначенців. Оскільки ситуація надзвичайна - командири підрозділу віддають наказ на застосування зброї.

   

  Першими в бій ідуть строковики внутрішніх військ. Вони беруть район у кільце і під прикриттям БТР хапають першого втікача на лісовій галявині.

   

  Попри затримання інші злочинці не здаються. Вони ідуть ва-банк: позбавляються заручника та намагаються втекти вглиб лісу. Далі легенду ускладнюють - виявляється у втікачів є кілька десятків спільників, які чекають своїх у "Зоні відчудження ". Тому силовики викликають на допомогу елітний український спецзагін.

   

  Деніс Кавирзін, командир спецпідрозділу: "Ручний гранатомет, снайперська гвинтівка, гранати, БТР. Це наше звичайне спорядження".

   

  Усіх злочинців знешкодили. А керівництво навчань ставить своїм підлеглим - тверду четвірку. Кажуть - на відмінно в таких умовах спрацювати неможливо. Генерал додає - попри те, що до таких ситуацій його підлеглі готові, за всю його службу подібних  випадків в Україні не траплялося.

   

  Андрій Жигулін, Ян Доброносов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  З санаторію "Юність" відсилили дітей
  Наступний матеріал
  Санаторій у Криму, де загинула дівчинка не мав права приймати дітей [відео]
  Теги:
  Loading...