Маска
Маска Фото із відкритих джерел

Самоізоляція та електронне відстежування: Кабмін посилює карантинні заходи через коронавірус

  Читайте по-русски
  Кабмін ухвалив рішення про обов'язкову обсервацію людей, які приїжджають із-за кордону

  Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу міністра охорони здоров'я Іллі Ємця щодо посилення карантинних заходів через коронавірус. Відповідне рішення прийнято на позачерговому засіданні уряду 29 березня, інформує пресслужба МОЗ у Facebook.

  "Ми повинні захистити українців. Я все життя рятую життя людей і зараз зроблю усе, щоб якомога менше наших співгромадян постраждали від коронавірусу. Діяти треба швидко і рішуче", – заявив Ілля Ємець.

  Прийнята постанова передбачає:

  • На осіб, які мали контакт із хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) або хворіють на коронавірусну хворобу (COVID-19) та не потребують госпіталізації, покладається обов'язок дотримуватись режиму самоізоляції з метою запобігання поширенню хвороби в Україні.
  • Особи, які відвідували країни/регіони з місцевою передачею вірусу в громаді відповідно до ситуаційних звітів ВООЗ, підлягатимуть обсервації (ізоляції) протягом 14 днів з метою недопущення занесення нових випадків хвороби на територію України.
  • Обласні та Київська міська державні адміністрації мають забезпечити облаштування спеціальних закладів для організації обсервації, транспортування до них осіб, які їй підлягають, а також медичне спостереження за ними.
  • Крім того, постанова передбачає, що до 5 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України повинне розробити та впровадити Електронний сервіс для проведення моніторингу дотримання режиму самоізоляції та обсервації.

  Як повідомляв 5.UA, станом на ранок 30 березня у світі на коронавірус захворіли 722 202 особи, з них 151 766 одужали і 33 976 померли.

  Попередній матеріал
  Шмигаль вніс до ВР кандидатури нових міністрів охорони здоров'я, фінансів та енергетики
  Наступний матеріал
  У Кабміні анонсували відправлення гумдопомоги в ОРДЛО
  Loading...

  Заходи з протидії поширенню COVID-19 – брифінг МОЗ

  Кабмін ухвалив рішення про обов'язкову обсервацію людей, які приїжджають із-за кордону

  У світі на коронавірус захворіли понад 700 тисяч людей – скільки одужали

  У США вперше померло немовля від коронавірусу

  Є три сценарії поширення COVID-19 в Україні – Зеленський

  Плівка на касах у магазинах: як у Мексиці намагаються уникати зайвих контактів через коронавірус