Сафарі-парк у Криму можуть так і не відкрити [репортаж, відео]

  Відкриття першого в Україні сафарі-парку може так і не відбутися. Офіційно цю подію планували на наступний рік. Однак, кримські чиновники винуватять засновника парку у самозахопленні землі. Йдеться про 20 гектарів території колишньої військової частини, які в Рескомземі автономії позначені як сільськогосподарські.

  Олега Зубкова, власника ялтинського звіринця, винуватять у привласненні 20 гектарів сільсьгоспугідь під Білогорськом. Мовляв, директор зоопарку облаштовує там сафарі-парк без необхідних дозволів.

  Чиновники навіть збитки підрахували. Адміністративну справу передали до прокуратури Криму, там її перекваліфікували в кримінальну.

  Організатор сафарі-парку звинувачення відкидає. Олег Зубков показує документи, що підтверджують його право власності на залишки колишньої військової бази. Каже, землю придбав офіційно - ще п`ять років тому. І тоді вона мала інше цільове призначення.

  Усього сафарі-парк займає 35 гектарів. На 20 з них право власності не оформлене досі.

  Хоч офіційне відкриття першого в Україні сафарі-парку запланували на наступний рік, на території вже  мешкають понад 2 тисяч рідкісних тварин і птахів.  Облаштували вольєри для тигрів, лам, зебр та жирафів. А на 20 гектарах спірної землі оселилися півсотні левів – найбільша колекція в Європі.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Білогорськ, 5 канал


  Попередній матеріал
  Сьогодні визначиться друга півфінальна пара чемпіонату світу з хокею
  Наступний матеріал
  Долина нарцисів на Закарпатті [репортаж, відео]
  Теги:
  Loading...