Клімкін Twitter / Павло Клімкін

Садова недобудова та валюта "третіх осіб": що вказав у декларації Павло Клімкін

  Згідно з декларацією, у міністра немає квартири

  До Єдиного державного реєстру декларацій осіб була подана е-декларація міністра закордонних справ України Павла Клімкіна за 2015 рік. Вона розміщена на сайті НАЗК.

  Як вказано у документі, на посаді міністра минулого року Клімкін заробив 74797 грн. Натомість його дружина Марина Михайленко, яка працює у Державному управлінні справами, заробила удвічі більше – 154128 грн.

  Натомість, зазначається, що дохід від відчуження рухомого майна Клімкіна склав 536305 грн, а його дружини – 215 тис грн.

  Крім того, голова МЗС задекларував готівкові кошти, "власником яких є третя особа" – 47 тис. євро та 41 тис. дол. США. Дружина ж задекларувала готівку у розмірі 45 тис. євро та 60 тис. дол. США, "власником яких є третя особа".

  Клімкін також вказав автомобіль Skoda Felicia, а його дружина – Volvo S40.

  Згідно з декларацією, у міністра немає квартири. Натомість його дружина є власником квартири у Києві площею 68 кв. м. Також їй належить третина іншої квартири у столиці площею у 90 кв. метрів. Вона ж володіє і земельною ділянкою у столиці площею 10 соток.

  Окремо у декларації вказаний "об'єкт незавершеного будівництва" – садовий (дачний) будинок у смт. Козин під Києвом (площею 192 кв.м), власником якого зазначена "Михайленко Ніна Гаврилівна". Об'єкт було задекларовано міністром, оскільки дачу "повністю або частково побудовано з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або членів його сім'ї".

  Як стало відомо, на будівництво цього будинку у 2015 році було витрачено 650 тис. грн.

  Згідно з декларацією, у міністра відсутні об'єкти для декларування в розділі "цінне рухоме майно" (крім транспортних засобів) та цінні папери. 

  Дивіться такожБудинки, позашляховики та годинники: що задекларували Гройсман та Парубій

  Попередній матеріал
  "День боротьби з курінням": ДПСУ виявила одразу три партії контрабандних сигарет – фото та відео
  Наступний матеріал
  Нові спроможності ЗСУ: українські військові випробували новітні системи ППО

  Снігохід та помешкання в Румунії: що задекларував Геннадій Москаль

  Будинки, позашляховики та годинники: що задекларували Гройсман та Парубій

  У НАЗК розповіли, хто найбільше нарікає на систему е-декларування

  Президент сказав, коли оприлюднить свою е-декларацію