Міхеіл Саакашвілі на 'Рандеву' Програма Рандеву / 5 канал

Саакашвілі розповів, де тримає та як заробляв свої гроші

Зарплата екс-голови Одеської ОДА у США мала становити понад 200 тисяч доларів

Політик та колишній глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвіліу програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів, що після приїзду в Україну його матеріальне становище погіршилося.

Довідка: За даними е-декларації, у 2015 році Міхеіл Саакашвілі заробив 38 тис. 601 грн, а в банку зберігає близько 1,5 млн грн.

На запитання ведучої, де він тримає гроші, Саакашвілі відповів, що це "Сосьєте женераль", тут в "Ощадбанку" по-моєму…". Свою невпевненість він пояснив тим, що є дуже поганим бухгалтером – ніколи не було та "ніколи і не буде" багато грошей.

Політик зазначив: "Все дуже просто. Гроші – це не моє. Я, до речі, цим абсолютно не пишаюся, я б хотів трохи більш забезпечену… не старість ще, я не старий. Але іноді думаю, а що буде, коли там мені буде 80, на що я буду жити? Іноді про це теж думаю, але... Хочу сказати: після мого приїзду в Україну моє матеріальне становище погіршилося і крапка – це факт життя".

Він продовжив: "Я витрачав дуже багато своїх грошей після того, як я виїхав із Грузії. Мені, до речі, порадив Ільвес – президент Естонії, каже: "Блискучий шанс для тебе зараз заробляти гроші". Я це почав робити, брав лекції, починаючи від Нігерії, де платили найбільше, Швейцарії, закінчуючи будь-якими американськими університетами, будь ласка, нехай платять. Потім я якраз вже отримав робочу візу і почав працювати в хорошому американському аналітичному центрі, і мені обіцяли хорошу зарплату, яку я тільки починав отримувати – це 200 тисяч доларів".

Політик підсумував: "Але я її ніколи не отримував, тому що... І потім, природно, я не міг там працювати, приїхав сюди, і які були заощадження, такі і витратив. Насправді в цьому сенсі моя українська ніби не авантюра, а принаймні подорож, нічим хорошим... Тобто поліпшення в цьому сенсі у мене, звісно, немає".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Саакашвілі: Я не вірю, що статус-кво можливий. Усе вирішиться у наступні шість місяців

Нагадаємо, раніше Саакашвілі розповів, що Кучма терпіти не може Путіна, а Путін завжди побоювався Кучми.

Попередній матеріал
У СММ ОБСЄ дізналися, скільки платили учасникам мітингу під НБУ
Наступний матеріал
Перепустку до ВР помічнику Медведчука видали на прохання Тимошенко – Мосійчук

Саакашвілі: Кучма терпіти не може Путіна. Путін завжди побоювався Кучми, я цьому свідок

Саакашвілі: Я не вірю, що статус-кво можливий. Усе вирішиться у наступні шість місяців

В чию гру грає Саакашвілі – аналіз

Саакашвілі готується показати українцям звіт щодо стану справ на Одещині