Рух "ЧЕСНО" оприлюднив критерії сумлінності для кандидатів у депутати

  Не заносити до списків та не допустити до виборів у Верховну Раду несумлінних кандидатів закликають учасники руху "ЧЕСНО". Організація сформувала для претендентів низку критеріїв кандидатів і просять зважати на них під час боротьби за парламентські крісла.

  Зокрема, кандидат не має бути поміченим у порушенні прав і свобод людини, не змінювати свою політичну позицію задля власної вигоди, не бути причетним до корупції. Також - спосіб життя та володіння майном кандидатів у депутати має відповідати задекларованим доходам. Спочатку активісти проаналізують діяльність чотирьохсот п`ятдесяти чинних депутатів, а потім візмуться за самовисуванців. На кожного з них обіцяють викласти в інтернеті відповідне досьє. Автори ідеї завпеняють - під час складання критеріїв спиралися на загальновизнані засади, що їм мають відповідати народні обранці.

  Олександр Черненко: "Проведення громадського аудиту дозволить громадянам протягом всього року, а не лише у день виборів, брати безпосередню участь у формуванні політичної відповідальності партій та кандидатів перед виборцями. Ми прагнемо посилити реальний діалог суспільства з політичними силами".

  Ірина Бекешкіна: "Близько 80% українських громадян підтримують вимоги руху "ЧЕСНО" до політиків (відповідно до загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом «Демократичні Ініціативи» у грудні 2011 року)".

  Попередній матеріал
  Журналіста звинувачують у побитті працівників "Беркуту"
  Наступний матеріал
  Завтра у всьому світі можуть змінити систему обліку часу [відео]
  Теги: