dnpr.com.ua

Рубан плутається у показаннях: "Їхав в ОРДЛО доглянути за квартирою тещі"

  Керівник центру "Офіцерський корпус" Володимир Рубан не пояснив причин порушення ним порядку перетину лінії зіткнення

  Координаційний центр при штабі АТО призупинив дію дозволу на перетин лінії зіткнення громадянину України Володимиру Рубану до з'ясування усіх обставин. Рішення прийнято відповідно до п. 4 ст. 7.9 Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей. Про це інформує речниця СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook.

  "Під час вчорашнього спілкування зі співробітниками СБУ В.Рубан послався на статтю 63 Конституції України та не надав жодних пояснень, чому порушив порядок перетину лінії розмежування. У пресі він обґрунтував мету поїздки переговорами про звільнення заручників, хоча у заявці на перетин була вказана зовсім інша причина – догляд за квартирою тещі", – написала Гітлянська.

  "Служба безпеки України вітає будь-яку допомогу у питанні звільнення наших співвітчизників, проте закликає припинити політичні спекуляції та самопіар на цій темі",  додала вона.

  Як повідомлялося, 24 лютого народний депутат України Надія Савченко і керівник центру "Офіцерський корпус" Володимир Рубан прибули до Донецька, а потім до виправної колонії в Макіївці, де утримують українських полонених.

  СБУ опитувала Рубана у зв'язку з фактом порушення ним встановленого порядку перетину лінії розмежування. 27 лютого йому скасували дозвіл на перетин лінії зіткнення на Донбасі.

   

  Попередній матеріал
  Держдеп США: Україна має повну підтримку з боку Сполучених Штатів
  Наступний матеріал
  Шпигунство на користь Кремля: у Литві засудили екс-офіцера армії та громадянина РФ
  Loading...

  СБУ заборонила Рубану в'їжджати до "ЛНР" і "ДНР" та перевозити полонених

  СБУ допитає Савченко, відкрито провадження за статтею "тероризм" – Тандіт

  СБУ перевірить, чи підбурювала Савченко військових на передовій