5 канал

Тандіт розповів, чому затримали Рубана

СБУ затримала керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана у зв'язку з фактом порушення ним встановленого порядку перетину лінії розмежування в районі проведення АТО

В ефірі "5 каналу" радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт прокоментував затримання Володимира Рубана.

"Дійсно, його (Володимира Рубана – 5.UA) опитують на лінії зіткнення. У всіх компетентних структур, які знаходяться на лінії зіткнення, виникають питання. Зараз дуже багато шуму навколо поїздки народного депутата Надії Савченко в супроводі Володимира Рубана в Донецьк. В рамках кримінального провадження за статтею "тероризм" опитувалася у тому числі й Надія Савченко. Спілкуючись з представниками незаконних формувань за лінією зіткнення, вона як таємниценосій виносить звідси дуже багато інформації. Вона неуповноважена Україною веде перемовини з терористами, вона робить дуже багато піару. На жаль, нею маніпулюють з боку російських спецслужб. Ми бачили, скільки там було російських ЗМІ, як готували цю поїздку і як її підносили. Фактично, це удар по нам усім", – розповів радник голови СБУ.

"Якщо говорити про конкретний факт затримання громадянина України Володимира Гарбузюка, вибачте Рубана, то в даному випадку можна говорити про те, що дійсно компетентна структура опитує його, враховуючи, що є так званий наказ 415 про порядок перетину лінії зіткнення, то у нас до нього дуже багато питань. Він повинен нам розповісти, яким чином він заїхав до Донецька, хто його там супроводжував, на яких машинах він переміщався, з ким він спілкувався", – зазначив Тандіт.

Попередній матеріал
Лисенко: ворог гатить із танків, мінометів та бронетехніки
Наступний матеріал
"Все – як у найкращих лікарнях Європи": У Дніпрі відкрили Центр медичної допомоги
Loading...
Геращенко розповів, навіщо Савченко їздила в ОРДЛО

Геращенко розповів, навіщо Савченко їздила в ОРДЛО

Політоглядач розповів, на яку аудиторію працює Савченко

Політоглядач розповів, на яку аудиторію працює Савченко

СБУ перевірить, чи підбурювала Савченко військових на передовій

СБУ перевірить, чи підбурювала Савченко військових на передовій