5.ua

Розвідка: бойовики вкрали кабель зв'язку російсько-окупаційних військ, щоб здати його на металобрухт

  Військова розвідка повідомляє, що на окупованій території завершився примусовий призов громадян в загони бойовиків

  Примусовий призов не викликає ентузіазму у цивільного населення – є численні випадки дезертирства, переховування від окупаційної адміністрації, симуляція захворювань.

  "Через катастрофічну нестачу особового складу, російсько-окупаційні війська поповнюються за рахунок безробітних, раніше судимих осіб, алкоголіків, наркоманів, хронічно хворих на СНІД та гепатит "С", - повідомляє розвідка.

  "Особливо погані справи у так званому "9-му полку", який займає позиції і має важкі втрати на Маріупольському напрямку. В першому батальйоні розпущено 3-ю роту, оскільки вона де-факто припинила існування – всі бойовики захотіли вийти з гри. 85% молодого поповнення "полку" залишили підрозділ. Решта бойовиків розважається, як може, – 5 днів тому вони вкрали польовий кабель зв'язку російсько-окупаційних військ, щоб здати його на металобрухт", - зазначили у розвідці.

  Нагадаємо, сьогодні, 8 грудня, у міноборони повідомили, що кількість ворожих обстрілів зменшилася, проте бойовики вирішили зосередити вогонь на кількох ділянках протистоянь, застосовуючи широкий спектр озброєння, включно з артилерією, мінометами і танками.

  Попередній матеріал
  Космічний апарат Cassini показав шестикутний шторм на Сатурні
  Наступний матеріал
  Трагедія у Княжичах сталася через непрофесіоналізм правоохоронців – експерт
  Теги:
  Loading...
  У Міноброни назвали найгарячіші ділянки фронту

  У Міноброни назвали найгарячіші ділянки фронту

  Волонтери People's Project збирають гроші на унікальний "Кровомобіль"

  Волонтери People's Project збирають гроші на унікальний "Кровомобіль"