5.ua

Розведення військ: Захисники Станиці Луганської отримали новий наказ

У Станиці Луганській було заплановане на сьогодні розведення військ – попри обстріли з боку бойовиків українські захисники  мали наказ про підготовку до відступу вглиб свого тилу на один кілометр і мали це зробити о 15-й годині.  Проте, отримали наказ залишатися на місці. Тож відлік часу для семиденної тиші (а лише після неї українці матимуть можливість відійти від лінії розмежування) пішов вже утретє

Репортаж з передової Вікторії Ковальової.

Востаннє бойовики обстріляли передовий опорний пункт у Станиці Луганській близько 9-ї ранку. Цілили в цю лісосмугу, коли повз неї рухались люди. Вночі ж найманці випустили понад 100 боєприпасів різного калібру в напрямку українських армійців.

Захисники Станиці Луганської демонструють наслідки ранкового обстрілу.

Обстрілювали передові позиції у Станиці Луганській бойовики від середи, витримавши лише 5 днів із необхідного семиденного "режиму тиші".

Виконати домовленості і почати відхід на кілометр углиб українські армійці планували у четвер, 13 жовтня. Попри обстріли передових опорних пунктів, на ранок військові все ще чекали наказ про відведення, адже команди про його скасування не було.

Після 11-ї години лінію зіткнення перетинають представники місії ОБСЄ. Коментарів не дають.

Близько півдня бойовики роблять кілька пострілів із гранатомета по сусідній позиції. А вже після обіду повідомляють про запуск білої сигнальної ракети на тій стороні, яка начебто свідчить про готовність бойовиків до розведення.

Після 15-ї українські військові отримують наказ – залишатися на своїх позиціях.

За два тижні бойовики 11 разів обстріляли позиції захисників Станиці Луганської. Військові кажуть – виконати домовленості і відійти на кілометр у тил зможуть лише після 7-денного режиму тиші на цій ділянці фронту. Відлік часу пішов уже втретє.

 Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Заступник голови делегації у ПАРЄ розповів подробиці виступу Штайнмаєра в Асамблеї
Наступний матеріал
США занепокоєні, що Росія може планувати нові репресії у Криму
Loading...

Полторак повідомив, коли відведуть війська від Станиці Луганської

Найближчим часом про розведення сил у Станиці Луганській не йтиметься – Полторак

Бойовики почали відведення сил поблизу Станиці Луганської - Тука

Розведення сил у Станиці Луганській реалізувати не вдалося – нові подробиці