Полторак 5.ua

Полторак повідомив, коли відведуть війська від Станиці Луганської

Міністр запевнив, що через відведення сил Україна не втратить позицій і у разі активізації бойових дій військові зможуть повернутися протягом 15 хвилин

Відводити війська зі Станиці Луганської можна буде лише за умови збереження режиму тиші протягом семи днів. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак під час урочистостей до Дня захисника України в будинку офіцерів.

Він зазначив, що українська сторона чекає припинення вогню з боку бойовиків. Міністр оборони наголосив – через відведення сил Україна не втратить позицій і у разі активізації бойових дій військові зможуть повернутися протягом 15 хвилин.

"Те, що стосується Станиці Луганської – частини і підрозділи, опорні пункти, які находяться в цьому районі, навіть при виведенні протягом 15-20 хвилин збройні сили можуть зайняти свої позиції і адекватно реагувати на загрозу. Там ніякої загрози втрати ані території, ані населених пунктів немає", – заявив міністр.

Нагадаємо, єдиною ділянкою, звідки не відвели війська згідно з рамковою угодою, залишається Станиця Луганська. Від Золотого та Петрівського сторони вже відійшли.

Попередній матеріал
У Полтаві відкрили музейну кімнату "Дорога в безсмертя"
Наступний матеріал
Штаб АТО спростовує заяви бойовиків про підбитий вертоліт
Loading...

Найближчим часом про розведення сил у Станиці Луганській не йтиметься – Полторак

Бойовики почали відведення сил поблизу Станиці Луганської - Тука

Розведення сил у Станиці Луганській реалізувати не вдалося – нові подробиці

У ГУР розповіли, як бойовики готувалися до розведення сил у Станиці Луганській

У Станиці Луганській на КПВВ відбувається мітинг місцевих мешканців

Стали відомі причини, через які перенесли розмежування сил у Станиці Луганській