5.ua

Розпочато розслідування за фактами злочинів щодо української журналістки з боку прикордонників РФ

  Органи прокуратури України розпочали та здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного позбавлення волі та перешкоджання професійній діяльності журналістки "Громадського ТБ" Анастасії Станко. 


  Про це 17 червня повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.
  Як зазначається у ГПУ, підставою для початку досудового розслідування стало оприлюднення у ЗМІ інформації про затримання журналістки російськими прикордонниками в українському селі Мілове Луганської області.
  Встановлено, що інцидент стався 14 червня поблизу державного кордону України з Росією, коли журналістка готувалася до прямого ефіру.

  "За вказаними фактами слідчим відділом Міловського міськвідділу міліції ГУ МВС України у Луганській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) та ч. 1 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Хід досудового розслідування перебуває на контролі Генеральної прокуратури України", - підкреслили у ГПУ.
  Попередній матеріал
  До Кіровоградської області передислоковано авіаційну комендатуру ЗСУ
  Наступний матеріал
  Укрзалізниця фіксує значне зростання попиту на електронні квитки