Укрзалізниця фіксує значне зростання попиту на електронні квитки

  Обсяги продажу і бронювання залізничних квитків через Інтернет з початку 2014 року зросли на 22% у порівнянні з відповідним періодом минулого  року. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.


  Зазначається, що з часу введення в дію електронних проїзних документів на пасажирські поїзди, послугою скористались більш 1 млн пасажирів.

  "На сьогоднішній день проїзд за електронним проїзним документом та контроль легітимності електронного квитка із застосуванням зчитувача QR-коду здійснюється на 82 поїзди внутрішнього сполучення, у тому числі на 6 швидкісних поїздів категорії Інтерсіті+", - сказав під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України представник  Укрзалізниці Ігор Бреус.

  Також, Бреус повідомив, що Міністерство освіти та науки України готує проект постанови Кабінету Міністрів України про перенесення терміну оформлення пільгових проїзних документів для студентів за підтвердженням даних, що містяться в Єдиній електронній  базі з питань освіти, на 01 жовтня 2014 року.

  Крім того, представник  Укрзалізниці наголосив, що якщо Єдина електронна база студентів МОН буде готова, як раніше анонсувалось до 1-го липня 2014 року, то Укрзалізниця готова використовувати її для продажу квитків зі студентською пільгою через онлайн-систему.

  Зараз студенти можуть купити квитки на проїзд залізничним транспортом зі знижкою в усіх залізничних касах.
  Попередній матеріал
  Розпочато розслідування за фактами злочинів щодо української журналістки з боку прикордонників РФ
  Наступний матеріал
  Путін і Порошенко у телефонній розмові обговорили ситуацію на Сході України