Розпочалася благодійна акція від публічних людей України [репортаж, відео]

  Попаритися в бані з Василем Вірастюком, повчитися вокалу з Джамалою чи постріляти з лука з Нестором Шуфричем. Українські спортсмени, співаки і політики виставили на аукціон свої зіркові лоти. Загалом їх близько ста. Торги уже тривають в інтернеті. Благочинний онлайн-аукціон проводять в Україні вперше. На вторговані кошти придбають апарат для знезараження донорської крові. У Росії таких апаратів більше ніж півсотні - в Україні поки що жодного.

  Дмитро Коляденко: "Сегодня звезды себя продают".

  Світські леви й левиці виставили себе на продаж. Усе заради благочинності. Продаються - в інтернеті. Будь-хто може поторгуватися за одну із зіркових пропозицій. Футболіст Шевченко зіграє з вами в гольф, силач Вірастюк попариться в бані, гімнастка Подкопаєва поставить вас на шпагат.

  Лілія Подкопаєва: "Может быть, кото-то научиться кувырок, а может быть кто-то колесо. может быть кто-то сядет на шпагат".

  Співаки також пістрять ідеями.

  Гайтана: "У меня тойтерьер и французская бульдожка. То есть я гуляю со своей собакой. И вот человек, который этот лот купит, может прогуляться со мной".

  Від холостяка Олександра Пономарьова - романтична пропозиція.

  Олександр Пономарьов: "Це буде поїздка по вечірньому Києву зі мною на моцику. Десь годинку може".

  Акторка Ольга Сумська пропонує покупатися з нею і з дельфінами.

  Ольга Сумська: "Особисто я буду плавати, і ви разом зі мною і з дельфінами. З ким я тільки не плавала".

  Зірки жертвують собою ради світлої мети. Купити перший в Україні апарат, який очищає від вірусів і бактерій тромбоцити донорської крові.  

  Вадим Ярмолинський, фахівець "Служби крові": "Из тех больных, кто получает регулярно компоненты крови, восемь из десяти заражается различными инфекциями".

  Петро Вербіцький, головний лікар Київського обласного центру крові: "Тестування донорської крові сьогодні проводиться на гепатит B, C, ВІЛ-інфекція, сифіліс. На всі інші інфекції, які передаються з кровю, кров не тестується".

  Обладнання, яке повністю знезаразить донорську кров, передадуть сюди. У цьому центрі донори здають кров і звідси вона потрапляє в десяток київських клінік. Студент і офіціант з Білої Церкви Сергій - один із донорів. Так підробляє.  

  Сергій: "340 гривен. Безобидная процедура. Я сдаю кровь, она смешивается, от нее отделяются тромбоциты и мне моя кровь возвращется".

  Саме зараз з кількох літрів його крові вилучаються тромбоцити і плазма. Ці препарати уже чекає замовник - пацієнт Інституту Шалімова. Утім, чи безпечні Сергієві тромбоцити, не факт. 

  Гарантії дасть необхідний для дезінфекції апарат. Коштує він 120 тисяч євро. Поки що на зірковому інтернет-аукціоні вторгували тільки десять тисяч гривень. Продали три лоти - танець з Владом Ямою, сценічний наряд від Ані Лорак та доставка піци дуетом Алібі.

  Алібі: "Человеку, которому мы доставим пиццу да и еще на роликах, мы поделимся с ним секретом своего успеха".

  Щотижня виставлятимуть по три зіркові пропозиції. Онлайн-торги триватимуть до кінця року. 

  Ольга Петрів та Орест Пона, 5 канал

  Попередній матеріал
  Дніпропетровськ: один з кращих органів Європи може замовчати
  Наступний матеріал
  Друга хвиля евакуації українців із Японії
  Теги: