Розпочалась реєстрація на участь у ЗНО

  В Україні стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року, яке триватиме до 20 лютого.

  Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

  Для реєстрації учень самостійно заповнює на сайті УЦОЯО заяву, у якій вказує окрім іншого перелік предметів, з яких бажає пройти тестування, мову, якою вони мають бути надруковані, адресу де, проходитиме тестування тощо.

  Майбутньому абітурієнту необхідно самостійно увести необхідні дані, роздрукувати та заповнити реєстраційну картку. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до одного з пунктів реєстрації, адреси яких можна знайти на веб-сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

  Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року пункти реєстрації працюють за місцем їхнього навчання.

  Після реєстрації на веб-сайті майбутній абітурієнт має самостійно надіслати реєстраційні документи до регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстраційні документи випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року надсилаються організовано цими закладами.

  Інформацію про території обслуговування, закріплені за регіональними центрами, та їхні адреси можна знайти на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

  Зазначається також, що зміни до реєстраційних даних можна вносити до 1 квітня, а у разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та математики - до 6 березня.

  Основна сесія ЗНО 2015 року проходитиме з 24 квітня до 26 червня, додаткова – 9 червня до 9 липня. ЗНО стартує тестуванням з української мови і літератури (24 квітня).

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині виготовили унікальний безпілотник для бійців АТО
  Наступний матеріал
  Німеччина не бачить єврозони без Греції

  МОН не визнає навчання у школах, на підконтрольних бойовикам територіях

  У Києві не вистачає грошей на харчування дітей у школах та дитсадках - Кличко

  Кримські абітурієнти складатимуть ЗНО на Херсонщині

  Абітурієнти з Криму гарантовано зможуть пройти ЗНО