5.ua

Кримські абітурієнти складатимуть ЗНО на Херсонщині

  Міністр освіти Сергій Квіт наголосив, що Україна не відмовляється від своїх університетів у Криму і жоден із тамтешніх ВИШів офіційно не перейшов у підпорядкування Російської Федерації. 

  Але Кримських ректорів і студентство системно залякують і натепер складати тестування на півострові для абітурієнтів ризиковано, тому в разі потреби тести випускники шкіл складатимуть в Херсонській області За словами міністра, у автономії на Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч зареєструвалося 15 тисяч абітурієнтів. У міністерстві освіти не виключають - для тих кримців, які вирішили вступати до українських ВИШів поза межами Криму діятимуть особливі умови або пільги.

   Сергій Квіт, міністр освіти і науки України: "Вважаємо кримські навчальні заклади українськими і ми так до них ставимося і продовжуємо з ними працювати. В разі потреби ми будемо захищати і захистимо всіх, в тому числі випускників шкіл. В разі потреби випускники шкіл зможуть складати ЗНО в Херсонській області, тобто ми таку можливість дамо".

  Лілія Гриневич, голова комітету ради з питань освіти і науки: "Ми розглядаємо можливості внести зміни до умов прийому до ВНЗ. І надати сприяння кримським абітурієнтам. Чи це будуть якісь додаткові пільги при вступі, чи проходити якісь додаткові співбесіди. Але я вже зверталася до усіх ректорів ВНЗ - з проханням пригорнути кримських студентів і абітурієнтів".

  Попередній матеріал
  Toyota заплатить найбільший в історії США штраф за обман споживачів
  Наступний матеріал
  Місія ОБСЄ відвідала Луганщину
  Теги:
  Loading...