5.ua

Місія ОБСЄ відвідала Луганщину

  Місія ОБСЄ відвідала Луганщину, щоб вивчити ситуацію в області. Європейські спостерігачі зустрілись з Головою Луганської облдержадміністрації Михайлом Болотських та головою Луганської обласної ради Валерієм Голенко.

  Про це повідомляє пресс-служба Луганської ОДА.

  Спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні Тім Гульдіманн підкреслив важливість подібних зустрічей. Він упевнений, що присутність постійних незалежних спостерігачів в усіх регіонах України необхідна. Це дозволить сформувати об'єктивну картину того, що відбувається, для всього світу. Для цього він запропонував організувати в Луганську постійний офіс ОБСЄ.

  За підсумками зустрічі її учасники домовилися продовжити діалог.

  У той же час на третьому поспіль засіданні у Відні ОБСЄ Росія єдиною з 57-ми країн Організації - виступила проти документу про спостережну місію в Україні. Згідно з ним - упродовж доби до України мали вирушити нові незалежні спостерігачі. Їхньою задачею була би перевірка дотримання прав людини у Східних областях та Криму.

  Нагадаємо, 13 березня спостерігачі Організації безпеки і співробітництва в Європі вже відвідували Донецьк. Це місто було першим населеним пунктом Східної України, який відвідала місія ОБСЄ.

  Попередній матеріал
  Кримські абітурієнти складатимуть ЗНО на Херсонщині
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики обіцяє переселенцям з Криму розселення та працевлаштування (телефони гарячих ліній)
  Теги:
  Loading...