1tv.com.ua

Розкрадання 98 мільйонів "Укрзалізниці": чотирьом підозрюваним обрали запобіжний захід

  Їх підозрюють у заволодінні коштами компанії під час закупівлі палива у 2016-2017 роках

  У Києві обрали запобіжні заходи чотирьом особам, які причетні до заволодіння 98,1 млн грн ПАТ "Укрзалізниця". Про таке повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook

  22, 23 і 25 січня Солом'янський районний суд міста Києва обрав запобіжні заходи чотирьом особам, підозрюваним у заволодінні коштами компанії під час закупівлі палива у 2016-2017 роках.

  Сторона обвинувачення клопотала про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді застави і покладення обов’язків, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України, залежно від ролі кожного у вчиненні злочину та їхнього майнового стану. "Слідчими суддями стосовно трьох підозрюваних осіб (посадові особи філії "Центр транспортного сервісу "Ліски" ПАТ "Укрзалізниця") обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, ще одній особі (директору комерційного підприємства) – заставу в розмірі 1,921 млн гривень", – йдеться у повідомленні. 

  У САП додали, що при обранні запобіжних заходів суд визначив підозрюваним процесуальні обов'язки, передбачені ст. 194 КПК України. Крім того, керівника державного підприємства відсторонено від займаної посади на два місяці й арештовано його майно.

  Попередній матеріал
  Навколо очей – дві фіолетові гематоми: на Вінниччині батьки жорстоко побили 6-річного хлопчика
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про перехід громад до ПЦУ – подробиці
  Loading...