Розгляд справи Павліченків суд переніс на 5 червня [відео]

  Розгляд апеляції батька та сина Павліченків, обвинувачених у вбивстві суд переніс на 5 червня.

  Доти - мають провести додаткову судово-медичну експертизу. Зокрема, з`ясують, за яких обставин Павличенко-старший отримав поранення руки, а молодший - ноги. Раніше судмедексперт заявив, що рани в обох - не від скла, а від ножа. А ось повторну дактилоскопічну експертизу допоки не проводитимуть. Хоча захист і заявляє про те, що відбитки були сфальсифіковані.

  Тетяна Шевченко, адвокат Дмитра і Сергія Павліченків: "Ми взагалі не знаєм механізм перенесення відбитків пальців на липку стрічку і ми взалі не знаєм, звідки вони були взяті. Вона сама, без участі понятих і без участі інших осіб знімала ці відбитки. Оскільки експерт - це представник обвинувачення, у мене є підстави не довіряти показам".

  Наталія Сьома, прокурор: "На місці подій відбитки пальців не перевірялися. На місці є обмежені можливості і є ризик знищення слідів. В ході судового слідства експерти пояснили, що виключають можливість перенесення на речові докази, а саме - на інвалідний візок відбитків пальців. що це технічно неможливо".  

  Попередній матеріал
  У Вишневому у будинках горіла проводка через високу напругу
  Наступний матеріал
  За два роки Київська область матиме власну законодавчу базу
  Теги:
  Loading...