Сергій Пашинський
Сергій Пашинський 5 канал

Розгляд апеляції на арешт Пашинського перенесли на завтра, бо суд вирішив з'ясовувати юридичну адресу ДБР – включення

Читайте по-русски
Засідання тривало 6 годин. На засідання прийшли і 14 чиновників – колишні і нинішні нардепи, – які виявили бажання взяти Пашинського на поруки

6 годин тривало засідання в Апеляційному суді Києва. Розглядали скаргу адвокатів на запобіжний захід екснардепу Сергію Пашинському. Утім рішення так і не ухвалили. Натомість перенесли слухання на завтра. Про таке розповідає кореспондент "5 каналу" Валерія Павленко.

Так, Пашинський щонайменше іще на добу залишається під вартою. За словами адвокатів Пашинського, справу про арешт їхнього підзахисного мав би розглядати не Печерський суд столиці, а Шевченківський, оскільки Держбюро розташоване саме там. Тому в апеляційному суді до завтра мають з'ясувати, яка ж юридична адреса ДБР. Тобто судді вирішили перенести прийняття справи на завтра, аби бути певними, що всі матеріали справи збігаються. 

Крім того, за словами журналістки, прокурори не давали жодних коментарів.

Адвокат Сергія Пашинського Ігор Нагієвич сказав: "Як зауважив суд, вони перенесли засідання на завтра для з'ясування певних обставин, оскільки прокурор не зміг чітко відповісти на запитання щодо юридичної адреси та фактичного місця знаходження ДБР. І суд має встановлювати ці факти для того, щоб вирішити важливі процесуальні питання. Позиція захисту – стала і єдина, що немає жодних підстав тримати під вартою Сергія Пашинського. І ми переконані, що якщо буде прийняте законне рішення, то навіть питання про поруки не буде вирішуватися". 

Журналіст також нагадала, що сьогодні о 14-й годині до судової зали завітали загалом 14 чинних і колишніх народних депутатів, зокрема Андрій Парубій та Олександр Турчинов. Всі прибулі заявляли, що Пашинський брав участь у Революції Гідності і саме тому вони хотіли б узяти його на поруки. Рішення щодо цього судді мають оголосити завтра. 

Нагадаємо, запобіжний захід екснардепу Сергію Пашинському обрав Печерський суд Києва напередодні, після оголошення ДБР підозри. Його взяли під варту на два місяці (до 4 грудня) без права внесення застави. Йдеться про конфлікт на дорозі ще 2016 року, під час якого Пашинський відкрив вогонь із пістолета.

Після арешту екснардепа колишній заступник голови АП Януковича Андрій Портнов заявив, що це буцімто його рук справа і те саме чекатиме п'ятого президента України Петра Порошенка.

Провідна фахівчиня дипакадемії при МЗС Олена Снігир зауважила, що в разі, якщо Порошенку висунуть підозру і це матиме ознаки політичного переслідування – реакція світу буде жорстко негативною.

Попередній матеріал
У Києві військовий напідпитку влаштував стрілянину через зауваження не мочитися в громадському місці – подробиці
Наступний матеріал
"Інформаційний день": Андрій Парубій і Роман Безсмертний
Loading...