5.ua

Російські журналісти в Донецькій області підбурюють українців до безладів

  В Донецькій області поблизу державного кордону двічі були виявлені журналісти телеканалу «НТВ» які не санкціоновано здійснювали зйомку на телекамеру ділянки українського кордону та інженерного облаштування державного кордону України. В одному з випадків, після роз’яснення кореспондентам «НТВ» правил перебування в прикордонній смузі та необхідності узгодження плану роботи поблизу кордону, росіяни підбурили місцевих жителів які, у свою чергу, почали блокувати прикордонні наряди, щоб не допустити перевірки роботи знімальної групи. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

  Також в повідомленні прес-служби ДПСУ підкреслено, що після таких провокацій в ефірі російських телеканалів відразу з’явилися матеріали, що, начебто, українські прикордонники під загрозою зброї намагалися викрасти оператора "НТВ" та в інший спосіб перешкоджали, нібито, законній роботі російських журналістів.

  "Останнім часом російські мас-медіа скаржаться, що їх представники часто не можуть безперешкодно потрапити в Україну. При цьому вони забувають вказати причини, за яких це стається. Так, деякі з російських журналістів  не можуть надати відомості щодо мети та місця перебування на території України, а інші не мають достатнього фінансового забезпечення. Є й такі, що отримували вказівки від свого керівництва свідомо не надавати правдиву інформацію про мету своєї подорожі", - впевнені в ДПС України

  "Зазначимо, що Державна прикордонна служба України виконує свої завдання відповідно до чинного законодавства та безпідставно не перешкоджає громадянам при перетині державного кордону. Однак у разі виявлення порушень прикордонники приймають відповідні рішення про непропуск іноземців або осіб без громадянства, при цьому не вирізняються політичні уподобання чи рід занять громадян", - підкреслюють українські прикордонники.

  Попередній матеріал
  Пенсії працюючим пенсіонерам зберігаються
  Наступний матеріал
  В Кабінеті міністрів мають наміри забезпечити чесні та прозорі вибори Президента України
  Теги:
  Loading...