5.ua

В Кабінеті міністрів мають наміри забезпечити чесні та прозорі вибори Президента України

  Уряд України має змогу забезпечити всі умови для чесних та прозорих виборів глави держави 25 травня. Про це заявили в прес-службі Кабінету міністрів України.

  "Як Глава Уряду України гарантую, що ми забезпечимо чесність і прозорість виборів. Президентом України буде той, за кого проголосує високодостойний український народ», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, спілкуючись з журналістами в Києві.

  Глава українського уряду підкреслив, що відповідальність за долю країни на себе сьогодні взяли всі українці: "Кожен, хто зіткнувся з військовою агресією Росії, з розкраденим бюджетом, із намаганням розірвати нашу країну, сепаратизмом і тероризмом, із тим, що країна стоїть на межі. Кожен українець захищає наше майбутнє".

  Члени Кабінету міністрів переконані, що зараз нікому не потрібний адміністративний ресурс, а потрібно тільки одне – зафіксувати чесно та неупереджено воляюукраїнського народу.

  "Разом ми з вами пройдемо всі виклики, переборемо всі негаразди і продемонструємо всьому світу нашого європейського Президента, нову європейську Конституцію і наше нове європейське майбутнє", - заявив Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  Російські журналісти в Донецькій області підбурюють українців до безладів
  Наступний матеріал
  За минулу добу в Україні в ДТП загинуло 15 людей
  Теги:
  Loading...