кримські татари 5.ua

Російські окупанти хочуть заборонити кримським татарам молитися за померлих – муфтій Ісмагілов

Україна продовжує нести частку відповідальності за те, що відбувається у Криму

У Росії був запропонований до прийняття пакет законів, так званий "пакет Ярової", де обмежуються релігійні, і не лише, права і свободи громадян Росії. Зараз Крим є окупований, тому всі ці обмеження будуть розповсюджуватися і на мусульман Криму. Про це у програмі "Інформаційний ранок" розповів муфтій духовного управління мусульман України Саід Ісмагілов.

Він додав: "Цей пакет законів передбачає заборону на зібрання вдома для проведення будь-яких релігійних обрядів. Тобто не можна навіть зібратися з близькими родичами задля того, щоби промовити молитву, певні похоронні та поминальні обряди. Цей пакет законів передбачає, що будь-які релігійні зібрання мусять відбуватися лише у культових спорудах. У випадку з мусульманами – у мечетях".

"Росія може дозволити собі що завгодно. Тут можна очікувати будь-який розвиток подій. У будь-якому випадку Україна продовжує нести частку відповідальності за те, що відбувається у Криму. Ми несемо відповідальність, зокрема, за недоліки нашої зовнішньої політики, нашої безпекової та оборонної політики, що має відношення до окупованих територій. Тому це не лише відповідальність держави окупанта, але і наша також" – сказав в ефірі "5 каналу" професор кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ імені Т. Шевченка Борис Бабін.

Більш детальніше дивіться у відео:

Попередній матеріал
На столичному ринку неподалік метро "Лісова" знесли близько 30 МАФів
Наступний матеріал
Чубаров: Україна має затвердити за кримськими татарами статус корінного народу
Теги:
Loading...

Російські окупаційні війська в Криму повністю заблокували пункт пропуску "Чонгар"

Російські окупанти хочуть заборонити кримським татарам домашні релігійні обряди