atn.ua

Російські найманці деморалізовані, в їхніх рядах хаос - Дмитрашківський

  Нічний удар по терористам здійснили сили АТО. Про таке "5 каналу" повідомив речник антитерористичної операції Олексій Дмитрашківський.

  В результаті наступу знищили велику кількість бойовиків та їхньої техніки. Загалом, російські найманці деморалізовані, у їхніх лавах  - панує хаос. Більшість рятуються втечею.

  "За ніч, сили АТО продовжували наступальні дії скеровані на звуження кільця навколо Донецька. Було нанесено ряд вогневих ударів по опорним пунктам противника. В результаті знищено велику кількість техніки та живої сили терористів. В лавах терористів відзначається паніка та хаос. Знову спостерігаються масові випадки дезертирства. Як стало відомо з достовірних джерел, керівник бандитського угрупування Стрєлок поставив ультиматум керівництву східної держави – якщо не буде надана допомога, то він вимушений буде відступити від міста Антрацит. А також погрожує своїм замовникам втечею з України. Хочу зазначити, що за даними розвідки керівництвом сусідньої держави дано вказівки спецпідрозділам ФСБ про знищення керівників ЛНР та ДНР. У терористів є лише один вихід аби врятувати своє життя – здатись, та предстати перед судом за свої злочини", - зазначив Дмитрашківський.
  Попередній матеріал
  72 бригаду посилять і доукомплектують - Гелетей
  Наступний матеріал
  Терористи вночі обстріляли позиції силовиків – штаб АТО
  Loading...