5.ua

Росія готує масштабне вторгнення в Україну – експерт

  Росія продовжить військову експансію в Україну – вважаєекс-заступник начальника Генштабу адмірал Ігор Кабаненко. Про це, на думку експерта, свідчить посилення російської військової присутності на кордонах держави.

  Зокрема Ігор Кабаненко вважає, що у Криму та на кордонах України зосереджені наступальні угруповання – готові зробити наступ на глибину до п'ятисот кілометрів.

  Іншим свідченням окупаційних планів Кремля є активізація так званої "п'ятої колони". Зволікання політичного керівництва України у вирішенні ситуації у Криму Кабаненко називає злочином і стверджує, що це може бути предметом кримінального розслідування. Також експерт уважає втрату військових кораблів у Криму національною трагедією. На думку адмірала, якщо влада не відреагує на російську агресію – Україна незабаром може втратити значні території, а у гіршому разі навіть незалежність.

  "Це наступальні озброєння, наступальні угруповання. Про це свідчить те, що у Криму зосереджені реактивні системи залпового вогню "Ураган" – це потужна дуже зброя, яка використовується для наступальних операцій. Там також знаходяться бомбардувальники – фронтові бомбардувальники Су-24, що також, знаєте, є силою наступальною, тактичний радіус якої перекриває всю територію нашої держави", – повідомив адмірал Ігор Кабаненко.

  Крім цього, у нього є дані про підготовку Росією повітрянодесантної операції на глибину до 500 метрів.

  Попередній матеріал
  Аваков про зіткнення з Правим Сектором: якщо ми це не зупинимо, перетворимося на Сомалі
  Наступний матеріал
  Lufthansa скасувала близько 600 рейсів через страйк співробітників
  Теги:
  Loading...