5.ua

Аваков про зіткнення з Правим Сектором: якщо ми це не зупинимо, перетворимося на Сомалі

  Покласти край самовільним збройним угрупуванням, які діють на вулицях українських міст, повинна влада. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Коментуючи вбивство представника Правого Сектору Олександра Музичка, керівник відомства навів приклади схожих протистоянь іще в двох регіонах. Так, на Закарпатті, за його словами, люди з автоматами й гранатометами, які назвалися Правим Сектором, забарикадувалися у приватному будинку, що його приписують Віктору Медведчуку. Протистояння з міліцією там триває другий день. Ще один такий випадок, за його словами, трапився у Запорізькій області.

  "На відвалах комбінату… …з'явилися люди, сказали – добрий день, ми з Правого сектору. Ми тепер будемо керувати. Знову зіткнення. З одного боку правоохоронці, з іншого – люди з автоматами. Цим ситуаціям треба покласти край. Якщо політичне регулювання не підходить, то держава має вжити заходів. Бо інакше ми перетворюємося в Сомалі, де вулицями керують банди і вирішують, що має бути. Моя функція – не допустити цього", - повідомив міністр

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за експлуатацію електропоїздів Hyundai
  Наступний матеріал
  Росія готує масштабне вторгнення в Україну – експерт