Родичі моряків просять активізувати зусилля із визволення екіпажу "Аріани"

  Родичі українських моряків, які перебувають у сомалійському полоні, звернулися до Президента, уряду та світової спільноти з проханням активізувати зусилля із визволення екіпажу "Аріани".
  Вони втретє приїхали до Києва. Із дружинами та матерями моряків о третій годині дня має зустрітися міністр закордонних справ України Петро Порошенко. За вимогоами міжнародної морської організації уряд не може вести переговорів з піратами. Та все ж родиці полонених сподіваються отримати свіжу інформацію і просять вплинути на власника судна.

  Люди: "Ми звернемось до світової спільноти з проханням надати гуманітарну допомогу Сомалі і до українського уряду з проханням надати політичний притулок мешканцям Сомалі, які хочуть поміняти спосіб життя".

  Світлана Фабрикант, депутат одеської міської ради: "У цього судовласника  в Одесі є ще 8 суден, можна їх заблокувати, доки він не викупить Аріану".

  6 місяців тому грецьке судно "Аріана" захопили сомалійські пірати. Усі 24 члени екіпажу - українці. Останній зв`язок із моряками родичі мали у травні.

  Попередній матеріал
  Комісія: Диплом Кислинського - фальшивка
  Наступний матеріал
  Інспектори МАГАТЕ оглянули урановий завод в Ірані (РОЗШИРЕНО)
  Теги: