Роботу міліцейських собак продемонстрували школярам у кінологічному центрі [відео]

  Знаходять наркотики, шукають вибухівку та затримують злочинців. Усе це - за кісточку та похвалу - виконують чотирилапі правоохоронці. Роботу міліцейських собак продемонстрували школярам у кінологічному центрі, що на Київщині. З початком літніх канікул туди заходилися водити екскурсії. Побувала і знімальна група "5 каналу".

  Із чотири десятки міліцейських собак - вітають маленьких гостей з інтернату. Кожен пес тут має свій фах - відшуковує наркотики, вибухівку чи злочинців. Для цього чотирилапих навчають за спеціальною системою.

   Леонід Мусєвич, заступник начальника кінологічного центру: "В грі з собакою з апортіком апорт ховають, собака шукає, періодично підкладаються компоненти - замінники запаху наркотиків".

   Німецька вівчарка Нексі - показово знаходить наркоречовини. Собаку заохочують апортировочним предметом, ніяких залежностей. Далі на демонстрацію талантів - виходить Ліса - слідопит із десятками трудових досягнень.

   Руслан Іллінський, кінолог: "Виїхали на кражу - з місця події і по сліду собака догнала злочинця. Завела іменно в даний будинок де знаходився злочинець і там знайшли речові докази, які відносяться до справи".

   40-ка кілограмовий пес - не соромиться демонструвати любов до свого кінолога. Стрибає, охороняє, долає двометровий паркан.

   Руслан Іллінський, кінолог: "Вона за м`ячик все робить - любу команду".

   Ось цей - "тепло вдягнений" чоловік за легендою - злочинець. Завдання чотирилапих - наздогнати та знешкодити. 

   Подивитися на розумних чотирилапих привезли зо два десятки школярів із Фастівського інтернату. Діти - і собі розмріялися про власних собак.

   Перший відвідувач: "Хочу собаку бульдога щоб ловила злочинців, щоб вона нас оберігала".

   Другий відвідувач: "Найбільше мені запам’яталося що так легко спіймати злочинця, так можна і не страшно з такими собаками жити".

   Третій відвідувач: "Надійний друг, він може захищати тебе від ворога".

   Раді таким відвідувачам і собаки.

   Андрій Луценко, кінолог: "Позитивні емоції отримують не тільки діти, але й собака так як з нею граються, тішаться. Вона задоволена тим, що приносить користь людям".

   Наступну екскурсію для дітей у цетрі запланували на червень.

   Ксенія Дворнікова, Ян Доброносов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Миколаївський апеляційний суд відхилив клопотання підсудних у справі Макар [відео]
  Наступний матеріал
  Київ залишатиметься без голови до 2015 року
  Теги: