Київ залишатиметься без голови до 2015 року

  Київ залишатиметься без голови до 2015-го року - так вирішив Конституційний суд. Він оголосив рішення, ухвалене напередодні за поданням депутатів-регіоналів щодо дати виборів столиці. За цим рішення, і мера, і Київраду слід обирати у жовтні 2015-го року, коли мають відбутися місцеві вибори по всій Україні.

  5-на каденція Київради спливає вже цього тижня. Таким чином, за рішення КС, вона буде продовжена ще на два роки. Ухвалу суду вже привітали у Партії регіонів. Натомість розкритикували депутати від опозиції. Кажуть: воно вигідне провладній партії, яка, за їхніми словами, боїться проводити вибори у Києві. Також в опозиції наголосили - сьогоднішній вердикт Конституційного суду стосується лише проведення чергових виборів і не заважає обрати Київраду та мера столиці позачергово. То ж опозиціонери підготували постанову про проведення виборів у Києві 27-го жовтня, яку наступного тижня обіцяють зареєструвати у парламенті.

  Сергій Винокуров, заступник Голови КСУ: "Усі чергові вибори депутатів та сільських, селищних, міських голів відбуваються одночасно на всій території України в останню неділю жовтня 5-го року повноважень рад чи голів, обраних на чергових виборах 31-го жовтня 2010-го року".

   Олександр Чорноволенко, народний депутат, "Батьківщина": "Що зробив Конституційний суд? Він фактично не сказав можуть бути депутати чи не можуть бути більше 5-ти років, бо це Конституційна норма – обрання на 5-ть років. Але сказав, що вибори мають бути через два роки. Що робити ці два роки, легітимна Київрада, не легітимна – він це не сказав і не міг сказати".

  Попередній матеріал
  Роботу міліцейських собак продемонстрували школярам у кінологічному центрі [відео]
  Наступний матеріал
  Китайські медики прооперували столітню черепаху
  Теги: