5.ua

РФ звинуватила українських перевізників у чергах на кордоні [відео]

  Російські митники завчасно не попередили українських перевізників про зміни у законодавстві, через які на кордоні утворилися черги. У коментарі "5-му каналу" в Асоціації міжнародних перевізників України запевнили: про новації дізналися лише у цей понеділок. День, коли зміни й набули чинності. Раніше російські митники звинуватили у заторах на кордоні саме українських водіїв.

   

  Альберт Смірнов, речник таганрозької митниці: «Не все перевозчики с должным пониманием отнеслись к нашим требованиям. Мы заранее проводили с ними встречи, уведомляли через средства массовой информации, напрямую, по электронным сетям о том, что ждут их изменения».

  На трьох пунктах пропуску з українського боку зранку нарахували майже чотири сотні вантажівок, такі дані оприлюднили російські митники. За новими правилами тепер необхідно сплатити росіянам заставу за вантаж - просто на пропускному пункті, сума може сягнути і до 20-ти тисяч гривень. А таких зайвих коштів далекобійники при собі зазвичай не мають. Тим часом, українські рятувальники вже допомагають водіям, які чекають своєї черги на виїзді до Росії і роздають їм гарячу їжу. 

  Попередній матеріал
  Багатодітній родині житомирян влада невзмозі виділити житло [відео]
  Наступний матеріал
  Посол Естонії позитивно розцінює шанси України підписати асоціацію з ЄС
  Теги: