uapress.info

РФ відправила на Донбас 55-ту колону так званого "гумконвою"

Загалом до складу 55-ї колони увійдуть понад 70 одиниць техніки, які доставлять "понад 600 тонн гуманітарної допомоги"

Росія відправила на тимчасово окуповані території Донбасу черговий так званий "гуманітарний конвой". Про це повідомляє прес-служба МНС РФ.

"Сьогодні о 6-й годині ранку з Ногінського рятувального центру МНС Росії до Ростовської області для формування 55-го гуманітарного конвою вирушили автомобілі з гуманітарною допомогою для жителів Донецької і Луганської областей", - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що 55-а колона з так званою "гуманітарною допомогою" буде сформована в Ростовській області в Донському рятувальному центрі МНС Росії, де до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів Росії. Формування колони планується завершити до 25 серпня поточного року.

У МНС Росії стверджують, що загалом до складу 55-ї колони увійдуть понад 70 одиниць техніки, які доставлять "понад 600 тонн гуманітарної допомоги". "Це продукти харчування, медикаменти та навчальна література, необхідна освітнім установам Донбасу для підготовки до нового навчального року", - зазначили у МНС Росії.

Як повідомляв 5.ua, 21 липня, за інформацією ДПСУ, 54-й путінський так званий "гумконвой" перетнув кордон України. Автівки слідували практично порожніми та були завантажені не більше, ніж на 35%.

Попередній матеріал
МВС закупить партію потужних роботів-саперів
Наступний матеріал
Ріо-2016: Українка пройшла у фінал багатоборства з художньої гімнастики
Теги:
Loading...

Росія відправила бойовикам черговий "гумконвой"

Росія направила на Луганщину 53-тю колону "гумконвою"

52-й так званий "гумконвой" відправила Росія на окупований Донбас

До України суне 51-й путінський "гумконвой"

50-й так званий "путінський гумконвой" перетнув державний кордон

5 канал - трансляція наживо