Росія направила на Луганщину 53-тю колону "гумконвою"

  Росіяни везуть на Донбас понад 400 тонн гуманітарних вантажів

  МНС Росії направило в Луганську область 53-тю автоколону з так званою "гуманітарною допомогою". Про це повідомили в прес-службі МНС Росії, передає "Укрінформ".

  "Колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу висунулася в бік російського кордону. В її складі понад 40 автомобілів, які везуть понад 400 тонн гуманітарних вантажів. Основна маса вантажу - це продукти харчування, медикаменти та будівельні матеріали", - запевняють у відомстві.

  Зазначається, що колона прямує до державного кордону на пункт пропуску "Матвєєв Курган". Як стверджують у МНС РФ, вантажівки на кордоні планують пройти необхідні митні процедури відповідно до міжнародного законодавства з доставки гуманітарних вантажів.

  За інформацією ЗМІ, вантаж прямує до Луганська.

  Як відомо, Україна не раз відзначала, що Росія використовує практику "гумконвоїв" на Донбас, щоб постачати незаконним збройним формуванням озброєння, боєприпаси і живу бойову силу. Україна виступає проти безконтрольного в'їзду на свою територію так званих "гумконвоїв" з РФ, в яких можуть везти допомогу проросійським бойовикам.

  Нагадаємо, 26 травня Росія направила на Донбас черговий 52-й непроханий "гумконвой". Тоді з З Ростовської області до України відрядили сотню вантажівок нібито з гуманітарним вантажем.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти обстріляли 3 населених пункти з САУ та мінометів - штаб
  Наступний матеріал
  У Києві Нуланд та Єлісєєв обговорили імплементацію мінських домовленостей

  52-й так званий "гумконвой" відправила Росія на окупований Донбас

  Російський "гумконвой" привіз мешканцям окупованих районів Донбасу прострочені ліки

  Черговий російський "гумконвой" перетнув український кордон

  Росія готує черговий "гумконвой" для окупованого Донбасу