Порошенко
5 канал

РФ та підконтрольні їй бойовики повністю відповідальні за продовження боїв на сході України – Порошенко

  Санкції проти Росії діятимуть, допоки та повністю не виконає свої зобов'язання щодо деескалації ситуації на Донбасі та в Криму, наголосив Керрі

  Росія та підконтрольні їй бойовики повністю відповідають за продовження боїв на сході країни. І виконання Мінських угод нині залежить від РФ, яка ігнорує підписані документи. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції із державним секретарем США.

  Зі свого боку Джон Керрі заявив, що санкції проти Росії діятимуть допоки та повністю не виконає свої зобов'язання щодо деескалації ситуації на Донбасі. Це ж стосується і анексованого Криму. Окрім цього, США виділить Україні додаткові $23 млн на допомогу постраждалим від боїв на Донбасі, поінформував Керрі. На Банковій високопосадовці обговорили також і майбутній саміт НАТО, який уже завтра розпочнеться у Варшаві.

  Порошенко заявив: "Ми очікуємо на підтримку Альянсу. Ми очікуємо, щоби ці позиції. які були задекларовані під час Бухарестського саміту, ключовий з яких є, що двері НАТО відкриті для будь-якої європейської країни".

  Своєю чергою державний секретар США Джон Керрі запевнив: "США дотримуються своєї політики відкритих дверей. Ми готові привітати нових членів Альянсу, коли вони будуть готові. Як сказав Президент Порошенко – в України ще довгий шлях реформ в оборонному секторі і це є частиною діалогу в контексті комісії Україна-НАТО".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше Порошенко заявив, що українському народу важливо відчувати, що у протистоянні зі складними зовнішніми викликами з нами поруч стоїть потужний стратегічний партнер.

  Попередній матеріал
  НБУ: В Україні зменшилась кількість готівки – інфографіка
  Наступний матеріал
  Рада вирішила зібрати наступну сесію 6 вересня

  Порошенко: У боротьбі з викликами безпеці США – наш потужний стратегічний партнер

  Джон Керрі прибув в Україну та зустрівся з Петром Порошенком

  Порошенко: У рамках саміту НАТО відбудеться зустріч G5-Україна

  Візит до Києва Керрі є продовженням стратегічного діалогу України зі США – Климпуш-Цинцадзе