5 канал

Порошенко: У боротьбі з викликами безпеці США – наш потужний стратегічний партнер

  Українському народу важливо відчувати, що у протистоянні зі складними зовнішніми викликами з нами поруч стоїть потужний стратегічний партнер, додав Президент

  У контексті протидії викликам безпеки США є і залишаються ключовим союзником України на міжнародній арені. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час прес-конференції з держсекретарем США Джоном Керрі.

  "У контексті протидії викликам безпеки ми відзначили, що США є і залишаються ключовим союзником України на міжнародній арені. Нас об'єднують спільні цінності, спільні розуміння, що цивілізований світ тільки разом може ефективно протистояти спробам дестабілізувати глобальну систему міжнародної безпеки та співробітництва", - зазначив глава держави.

  "Безперечно ми не обійшли увагою теми надання гарантій безпеки України з боку Сполучених Штатів на фоні Будапештського меморандуму. Українському народу важливо відчувати, що у протистоянні зі складними зовнішніми викликами з нами поруч стоїть потужний стратегічний партнер", - додав Порошенко.

  Попередній матеріал
  На Львівщині легковик протаранив будівлю жіночої консультації: загинули троє
  Наступний матеріал
  Коболєв: Україні цілком вистачить газу з ЄС, аби пережити прийдешню зиму

  Джон Керрі прибув в Україну та зустрівся з Петром Порошенком

  Візит до Києва Керрі є продовженням стратегічного діалогу України зі США – Климпуш-Цинцадзе