Ретро-ралі "Пекін-Париж" дісталось Києва [відео]

  До Києва дісталися ретро-автівки, які їдуть від Пекіна до Парижа. В українській столиці водії з 26 країн проведуть два дні. За цей час планують підремонтувати машини, провести спортивний заїзд та роздивитися українську столицю.

  Ралі "Пекін-Париж" вперше проводять на території України. Трасу проклали так, щоб водії побачили - окрім Києва - ще Харків та Львів. Загалом, українськими дорогами наїздять з півтори тисячі кілометрів. Вперше у тестовому режимі до ралі долучаться два ретро-представники українського автопрому - 50-річний ЗАЗ-965, відомий як "Горбатий", та автобус ЛАЗ 71-го року випуску. Утім, їхатимуть українські екіпажі лише від Києва до Львова.

  Євген Кравс, координатор ралі "Пекін-Париж" територією України: "Це є розвиток ретро-автомобілізму, це є промоція України і її туристичної привабливості, це є розвиток різних туристичних шляхів Україною. На превеликий жаль, таких шикарних автомобілів в нас обмаль, але по-маленьку, по-маленьку десь з підвалів витягують, реставрують".

  Учасник ралі: "Мої враження від поїздки територією України - що це чудова країна, люди тут дуже позитивні, дружні і це тішить, бо коли їхали сюди, то не знали, на що очікувати".

  Учасник ралі: "Дуже приємно бачити, як перехожі аплодують, коли їдуть автівки-учасниці ралі. А ще хочу сказати, що українці дуже вродливі". 

  Попередній матеріал
  Влада Німеччини обурена різкою заявою турецького міністра
  Наступний матеріал
  На Київщині перепоховали останки 21-го червоноармійця
  Теги: