Репортаж про подружжя пенсіонерів які ростять маленьких білок

  На Дніпропетровщині шукають білку, яка лишила напризволяще трьох своїх малят. Вивірки випали з гнізда просто на стежку. Там їх знайшов пенсіонер, який живе неподалік. Від падіння один малюк загинув, а двійко інших чоловік тимчасово всиновив. За дупло тепер білченятам - квартира, харчують їх за спеціальною дієтою, та ще й новоспечені батьки не полишають спроб знайти їхню маму-вивірку.

  За півтора місяця руді малята стали повноправними членами родини Віри та Миколи Сушениць. Чоловік каже - перший тиждень від білченят не відходили, вигодовували цілодобово. Спочатку поїли з піпетки, потім зі шприца на 2 кубики, сьогодні тварини вже випивають до 20-ти кубиків молока. У кожної вивірки – особистий шприц-соска. Для малят розробили спеціальну дієту. Сніданок о шостій ранку. Молоко розводять водою і підігрівають до температури тіла.

  На десерт – горішки. Потім до обіду заняття фізкультурою. У клітці білок тримають лише вночі, вдень вони, за словами подружжя, тренують м`язи. Вправляються у швидкості на прийомних батьках, а ще - на шпалерах, меблях -  і навіть на мотузках для сушіння білизни.

  Подружжя зізнається - клопоту зі звірятами не менше, ніж із маленькими дітьми. Кажуть, молодість згадали. Прокидаються вдосвіта, лягають, коли вивірки награються і заснуть.

  Тим часом Микола Федотович все ж намагається відшукати маму-вивірку - щоб віддати їй малят. Намагався навіть підманити всілякою смакотою, але наразі - марно.  

  Просто відпустити на волю малят новоспечені батьки не можуть, бояться, що непристосованих до умов вивірок з`їдять хижаки. Пенсіонери готові віддати білок у хороші руки, найкраще - до якогось приватного будинку за містом, де є великий сад або навіть лісопарк.

  Юлія Фінгарет, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.35Мб)

  Попередній матеріал
  Знову дорожчає долар (репортаж)
  Наступний матеріал
  Невідомі спаплюжили меморіальний будинок будинок Т. Шевченка
  Теги:
  Loading...