Репортаж про ошукану квартирними аферистами пенсіонерку, яка живе на даху

  Бабуся, яка живе на даху. У самому центрі столиці, на горищі одного з будинків Андріївського узвозу - змушена жити сімдесяти-річна киянка Людмила Степанова. Шість років тому її позбавили житла квартирні аферисти. Жінка досі поневіряється у пошуках справедливості. Проте повернути помешкання їй ніхто не обіцяє.

  Вона мешкає на Андріївському узвозі вже сорок років. Щоправда останні шість - змушена жити на даху рідного будинку. Квартиру, у якій Людмила Михайлівна ще досі прописана, відібрали аферисти. Підробили довіреність на продаж, і погрожуючи вбити дочку, відсудили помешкання. Потім перепродали. Тепер її сусіди не художники, і не працівники посольств, як раніше. А звичайні київські голуби, що оселилися на цьому ж горищі і дошкуляють пані Людмилі смородом. Взимку тут холодно і вогко, влітку - задуха. Від колишнього життя залишилися тільки спомини та ось ця фотокартка. Чуйні мешканці Андріївського узвозу допомагають сімдесятирічній жінці речами і запрошують у гості. Проте гостини для неї - справжня мука.

  За шість років, прожитих на даху, пані Людмила шукала допомоги у багатьох можновладців. Єдине чого добилася - влаштувала до школи онука, який живе з нею. Деякі ж народні обранці, що мешкають в цьому будинку, навпаки погрожували викинути на вулицю вдруге. У мерії про бабусю, що живе на даху, знають. Але запевняють - нової квартири Степановій не дадуть і стару не повернуть. Адже аферу з документами на помешкання шахраї оформили бездоганно. Максимум, на що може розраховувати пенсіонерка після років поневірянь - місце у притулку для літніх киян. Туди планують селити усіх бабусь і дідусів, що стали жертвами квартирного шахрайства. А його чимало - чи не на кожному київському подвір`ї можуть розповісти схожу історію.

  Людмилі Михайлівні довелося стерпіти як вершину людської підлості так і відчути підтримку оточуючих, отримати безкорисну допомогу. Підприємці, що торгують на Андріївському, діляться з нею сувенірами, за які пані Людмила може вторгувати копійчину на життя. Дехто навіть за свій кошт хотів обладнати їй повноцінну квартиру на горищі сусіднього будинку, отримав дозволи в держустановах. Але на таке сусідство не погодилися мешканці. Проте жінка зла на них не тримає і вірить у справедливість.

  Олександр Аргат, Андрій Білоножко, Іван Головач, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.26Мб)

  Попередній матеріал
  Голові сільради на Полтавщині закидають земельні оборудки на 8 млн грн
  Наступний матеріал
  У Києві відбудеться фестивель стрибунів
  Теги:
  Loading...