Ремонт
Ремонт Shutterstock

Ремонт оселі: як обрати якісну фарбу

Читайте по-русски
У вівторок, 9 лютого, о 15:40 в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" директор компанії "Фарби Колорит" Ігор Женевський розповість про те, як підібрати фарби для свого будинку, а також – що пропонують світові тенденції лакофарбових продуктів

  • Як змінилися уподобання українців при виборі лакофарбових продуктів для будинку, і що пропонують світові тенденції;
  • Як сфера лакофарбових матеріалів працювала в 2020 році та які виклики приніс рік локдауну і всесвітньої пандемії;
  • Як побудувати успішний виробничий бізнес в Україні.

На ці та багато інших запитань у вівторок, 9 лютого, о 15:40 в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" відповість директор компанії "Фарби Колорит" Ігор Женевський

Тисніть плеєр та "Створити нагадування", щоб не пропустити початок ефіру:

Довідка:

Ігор Женевський директор компанії "Фарби Колорит", співвласник торгової марки Kolorit, співзасновник групи компаній Farba Housе – дистриб'ютора лакофарбової продукції Тikkurila з філіями в Естонії, Білорусі та Україні.

Компанія Kolorit – визнаний лідер українського ринку лакофарбових матеріалів і багаторазовий переможець у номінації "Бренд року", переможець у номінації "Фарба року українського виробництва" в міжнародному фестивалі-конкурсі "Вибір року 2020".

Незмінно висока якість продукції, екологічність і орієнтація на клієнта – основа тієї довіри, яку бренд заслужив за роки своєї роботи. Продукція представлена в понад 300 містах країни. Компанія готові задовольнити високоякісною продукцією запити найвимогливішого клієнта, допомагаючи створювати йому власний неповторний колорит.

Попередній матеріал
У 106 років по 4 години грає на фортепіано: історія піаністки Колетт Маз із Франції
Наступний матеріал
Накопичувальну пенсійну систему планують запровадити вже цього року – Шмигаль
Loading...