Рейдери руйнують будинок вчительки Ніни Москаленко [відео]

  Рейдери знову атакували будинок вчительки Ніни Москаленко. Вранці близько сорока молодиків розтрощили огорожу та частину будинку. Зламані речі вони "КамАЗом" вивезли геть.

  За словами вчительки, нападники діяли швидко. Жінка двічі намагалася викликати міліціонерів, проте вони приїхали, лише коли нападники втекли. Активісти, які зняли події на приховану камеру, здивовані, чому правоохоронці не забрали відео і не затримали вже упізнаних через соцмережу молодиків. Нагадаємо, напередодні у Державній виконавчій службі заявили, що вчительку Москаленко та її матір із будинку не виселятимуть до встановлення способу і порядку виконання рішення суду. А начальника відділу відомства у Печерському райуправлінні юстиції  притягнули до дисциплінарної відповідальності.

  Ніна Москаленко, вчитель: "...Потім заскочили всередину, стіну там почали бахкати і старший їм казав: "Рєбята, у нас всього 15 хвилин, ми должни успєть". У мене є прямий телефон начальника Печерського райвідділу міліції. Я позвонила йому, він сказав - зараз будемо. Але ми почули, як вони сказали: "Рєбята, убєгаєм, міліція їде". І тільки міліція повернула до мого будинку - все, вони через забор всі повтікали".

  Андрій Дзиндзя, активіст: "Знайшли - в соцснетах практично всі є, почалось з того, що зафіксували двох з Білої Церкви, зі спортінтернату, вплоть до того, що є навіть домашні телефони, де вони, що вони працюють, но міліція каже - невстановлені особи".

  Попередній матеріал
  На Рівненщині вшанували річницю бою УПА проти НКВС під Гурбами [відео]
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині перепоховали останки 12 червоноармійців [відео]
  Теги:
  Loading...