Регіонали обіцяють 40-тисячний мітинг на свою підтримку [відео]

  За іншими даними – у столичному Маріїнському парку зібралося близько 10 тисяч мітингарів. Люди, які приїхали під стіни Верховної Ради, ще зранку прибули до Києва з різних областей. Зокрема, тільки з Донеччини до Києва планували доправити до 3 тисяч протестувальників. Для охорони громадського порядку під стіни парламенту виставили додаткові правоохоронні силі та десяток міліцейських автобусів. Активісти заявляють – вони наполягають на негайному ухваленні бюджету  країни на 2014-й рік. Деякі з приїжджих планують не їхати сьогодні додому, а заночувати в спеціально облаштованих наметах.

  Мітингувальник: «Поддержать народный бюджет, поддержать нашего президента и мы против евроинтеграции».

  Мітингувальник: «Очень много людей бюджетной сферы, очень много студентов, очень много – те же самые врачи, те же самые медсестры, те же самые доктора. Нам нужны деньги. Как можно было вступить в Новый год без подписания бюджета?»

  Мітингувальниця: «Чтобы приняли бюджет страны – и против Майдана».

  Мітингувальниця: «Чтобы мы жили в богатой, красивой стране, а не в бардаке!»

  Мітингувальник: «Деякі люди поїдуть сьогодні додому, тому що вони приїхали на день, а деякі люди також залишаться ночувати, але це буде невелика кількість людей. Намети в нас знаходяться, тому всі ці люди будуть тут ночувати».

  Попередній матеріал
  Китайці готуються святкувати Новий рік
  Наступний матеріал
  Українська діаспора в США вимагає санкцій до влади Януковича