Володимир Зеленський
Володимир Зеленський фото Цензор.НЕТ

Редактор російського КВН підтвердив купівлю шоу у "95 кварталу" – "Радіо Свобода"

  Читайте по-русски
  У самому "Кварталі 95" не підтвердили, але й не спростували цю інформацію

  У студії "Квартал 95" прокоментували продаж франшизи на зйомки гумористичної програми "Ліга сміху" російському телеканалу СТС. У пресслужбі студії послалися на співпрацю зі шведським дистриб'ютором Eccho Rights, утім не підтвердили, але й не спростували продаж франшизи, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Eccho Rights має право представляти та реалізовувати по всьому світу кращі продукти "Кварталу", які вже зарекомендували себе на українському ринку. Eccho Rights – ексклюзивний представник дистрибуції контенту студії "Квартал 95" за межами України. До того ж, Eccho Rights має власну стратегію продажу, на яку правовласник не впливає", – мовиться у відповіді на запит преси.

  З метою дистрибуції формату Eccho Rights має право ознайомлення третіх осіб із процесом виробництва контенту, зокрема зі знімальним процесом, без отримання додаткової згоди у студії "Квартал 95", повідомили у пресслужбі.

  "Умови продажу формату є комерційною таємницею та не можуть розголошуватися", – додають у студії "Квартал 95".

  Тим часом "Радіо Свобода" надіслало запит до Eccho Rights, аби з'ясувати подробиці угоди.

  Купівлю франшизи на українське шоу студії "Квартал 95" вже підтвердив учасник креативної команди російської "Ліги сміху" редактор "Міжнародного союзу КВК" Євгеній Донських, повідомляє джерело.

  "CTC Медіа" давно придбало права на кілька продуктів, серед яких була й "Ліга сміху". Уже працюємо. Ми в цьому близько року", – сказав Донських.

  Зазначається, що телеканал CTC ще 2019 року подав заявку на реєстрацію товарного знаку з відповідною назвою.

  За оцінками медіаексперта Андрія Соломахи, вартість продажу формату ТВ-шоу федеральному російському телеканалу може стартувати від 500 тисяч доларів, залежно від досягнутих домовленостей, повідомляє РС із посиланням на "Слідство-Інфо".

  Кастинг-фестиваль російської "Ліги сміху" заплановано на 25-27 січня. Команди, які пройдуть відбір, у кінці лютого виступлять на телефестивалі гумору, де з 20 чи 24 колективів тренери відберуть 12 команд для участі в сезоні. Таким чином, формат повторює українську версію "Ліги сміху".

  Зйомки відбудуться в Москві з подальшою трансляцією на російському каналі СТС. Цей канал із травня 2020 року долучений до санкційного списку РНБО України.

  Наприкінці 2020 року президент України Володимир Зеленський отримав лише від ТОВ "Квартал 95" роялті на загальну суму 4 354 832 гривні, зафіксовано в його декларації. Зазначається, що "Лігу сміху" до перемоги на президентських виборах 2019 року вів Володимир Зеленський, який досі володіє правами на відповідну торгову марку.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що "95 квартал" продав франшизу на проєкт Зеленського "Ліга сміху" в Росію.

  Попередній матеріал
  Бельгія почала вакцинацію населення препаратом Moderna
  Наступний матеріал
  Ні пари з вуст: за рік 100 нардепів не промовили в Раді ані слова
  Loading...