Facebook / Прес-центр АТО

Расмуссен: На українській землі перебувають понад 40 тис. солдатів РФ та сепаратистів

Екс-генсек НАТО переконаний: Європа має і надалі підтримувати Україну в її опорі російській агресії

Напередодні в зоні АТО побувала іноземна делегація на чолі з екс-генсеком НАТО та нині радником Президента України Андерсом Фог Расмуссеном. Там делегати оглянули розташування українських військ, а також могли на власні очі побачити пошкоджені обстрілами російсько-окупаційних військ населені пункти Донбасу, передає прес-центр штабу АТО.

Перебуваючи в зоні АТО, Андерс Фог Расмуссен заявив: "У той час, коли на українській землі знаходиться понад 40 тисяч російських солдатів та сепаратистів, Європа має й надалі займати тверду і однозначну позицію щодо підтримки України".

Загалом же екс-генсек НАТО відзначив, що візит був дуже корисним, адже європейські політики вкотре переконалися в необхідності підтримки України в її опорі російській агресії та в необхідності допомоги, яку Європа має надати Україні. Зокрема – якою саме має бути ця допомога кількісно і якісно.

Як стало відомо, серед іноземних гостей були також колишні та діючі глави урядів європейських країн, міністри закордонних справ, парламентарії, політичні радники й консультанти. Побувати дипломатам вдалося у Торецьку – там вони пересвідчилися у порушенні з боку РФ Мінських домовленостей. Зокрема, побували на місцях ворожих обстрілів. 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA результати дослідження корумпованості України і засідання Вищої ради правосуддя
Наступний матеріал
На Київщині під час руху загорівся локомотив пасажирського потяга