Луганщина АТО
Луганщина АТО 5 канал

"Провокативно гатять з-за лісосмуги": ситуація на залізничній станції "Донець"

Обстріли почались після того, як спостерігачі ОБСЄ почали роз'їжджатися по позиціях

Проросійські найманці накрили мінометним вогнем позиції українських захисників, які тримають оборону біля залізничної станції "Донець" на Луганщині. Від початку вересня це другий випадок застосування мінометів 82-ого калібру у цьому районі, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Ранкову тишу біля залізничної станції "Донець" порушили бойовики близько 7:00 ранку. Саме в цей час до Станиці Луганської прибули спостерігачі місії ОБСЄ. "Як тільки вони почали роз’їжджатися по всіх позиціях – дивитися, як минула ніч, вони (бойовики) відкрили вогонь з міномета. Прихід був", - каже військовий Вадим.

Після того, як армійці не відреагували на постріл з міномета у їхній бік, бойовики спрямували вогонь на сусідню позицію. Щоправда, калібр зменшили – прилетів ВОГ.

Тоді саме на посту чергував військовий Віктор. Він каже, що від осколків його захистили надійні укріплення. "Фактично тут перед нами, перед позицією!" – зазначає армієць.

Ворожі позиції у цій місцевості розташовані у глибині лісосмуги за річкою. Щоб вистрелити прицільно з ручних гранатометів, найманці підходять майже до берега водойми. "З глибини лісу вони не можуть закинути нічого. Потрібно тільки підійти, а завадити ми цьому не можемо, тому що видимість мала", - пояснює Віктор.

Як армійці пояснюють такі провокативні обстріли ворога – дізнайтеся у сюжеті:

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Непохитна стійкість-2017: як на одній переправі взаємодіяли ВМС, ВПС та Інженерні війська ЗСУ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Час. Підсумки дня": Денис Чернишов
Наступний матеріал
У Франкфурті відкрився автосалон: на що прийшла подивитися Меркель