Ранок на Грушевського: поновилися бойові дії між протестувальниками та силовиками

  Після годинного затишшя знову поновилися дії у гарячих точках протистоянь між протестувальниками та силовиками. О дев’ятій годині знову почали застосувати водомети. Ними намагаютсья загасити вогнняну лінію. Та активісти продовжують підкидати шини, або полум`я не згасло. "Беркут" стоїть на сторожі, в руках спецпризначенці тримають помпові рушниці.

  Раніше на кордоні між протестувальниками та силовиками загорівся офісний будинок із магазином на першому поверсі. Активісти стверджують, підпалили його спецпризначенці. Оскільки вогняні суміші летіли саме з їхньої сторони. Утім рятувальники мають свою версію.

  Рятувальник: "Скоріш за все пожежа виникла через те, що поруч полум’я і спрацював тепловий ефект, скоріш за все. Евакуйовано було чотири особи з верхніх етажів. Своєчасно ввели стволи і не допустили розповсюдження на другий поверх".

  Активіст: "Кинули шашку якусь чи що, магазин загорівся, ми не можем його потушити, і вони не тушать. То добре, що не вигоріло все приміщення".

  Журналіст: "А хто кинув шашку"?

  Активіст: "Та звідти летіла якась шашка, з їхньої сторони. Зі сторони силовиків. І магазин загорівся. А потім будуть списувати, що то ми зробили. Добре, що почали кричать, шо тушіть, тушіть. То хлопці начали наші тушити".

  Попередній матеріал
  Опозиція закликає українців вийти на попереджувальний страйк
  Наступний матеріал
  Кваснєвський: Ситуація в Україні може мати трагічні наслідки для ЄС
  Теги:
  Loading...