5.ua

«Радіо Вести» почало цілодобове мовлення

  Сьогодні, 18 березня, о 12.00 «Радіо Вести»  почало цілодобове мовлення. Радіо мовить  у 4-х містах - Києві (104,6), Харкові (100,5), Дніпропетровську (107,7) та Севастополі (87,7).

   

  «Радіо Вести» – це радіостанція формату news&talk (розмовне радіо). Кожні 15 хвилин в ефір виходитимуть новини, майже цілодобово будуть йти ток-шоу, під час яких запрошені гості та ведучі обговорюватимуть головні події дня. Програми будуть йти у прямому ефірі, а це означає – ніякої цензури не буде.

  «Радіо Вести» - новий проект холдингу «Мультимедіа Інвест Груп», який вже видає щоденну газету «Вести» та щотижневий журнал «Вести.Репортер».

  «Радіо Вести» - міжнародна команда професіоналів, головна задача якої – надати аудиторії максимально повну інформацію про події в Україні та світі. Керівник проекту – Дмитро Солопов. Головний редактор – Олексій Воробйов. Шеф-редактор служби новин – Сакен Аймурзаєв. Ведучі «Радіо Вести»: Матвій Ганапольський (ранкове шоу), Василіса Фролова, Вікторія Хмельницька, Ксенія Туркова, Наталія Валевська, Костянтин Дорошенко та інші відомі українські журналісти.

  Експерти можуть бути різними. Але найважливіша точка зору – точка зору наших слухачів. Вони можуть зателефонувати до нас в редакцію на гарячу лінію, надіслати смс, написати на нашій сторінці в соцмережах. Їхні запитання та думки пролунають у прямому ефірі», - додає Олексій Воробйов.
  Наші радіослухачі будуть у курсі всього, що відбувається в Україні та світі, де б вони не знаходилися: в машині, на роботі, вдома або в будь-якому іншому місці, де можна впіймати нашу хвилю і є доступ до мережі Інтернет. Вперше у Східній Європі створена система Radiovision, повна візуалізація радіостанції, що дозволяє вести зі студії високоякісну трансляцію у форматі full HD.

  Довідка

  Холдинг «Мультимедіа Інвест Груп» створений у 2013 році. До його складу входять такі бренди: щоденна газета «Вести», запущена у травні минулого року одночасно з інтернет-газетою vesti.ua. Друкована версія виходить з рекордним для України тиражем 370 000 екземплярів. Vesti.ua входить в пешу п’ятірку рейтингу «Бігмір» у групі українських інтернет-ЗМІ за кількістю унікальних відвідувачів на добу. З серпня 2013 року холдинг випускає щотижневий журнал «Вести. Репортер», який видається в партнерстві з російським журналом «Русский репортер». Тираж видання – 50 000 екземплярів. В червні 2013 року  група придбала телеканал UBR, на основі якого буде створено телеканал новин"Вести ТВ". Власник та керівник «Мультимедіа Інвест Груп» - Ігор Гужва.

  Попередній матеріал
  Під час штурму військового об'єкту в Сімферополі вбито українського військового
  Наступний матеріал
  96 дітей з Криму влаштовано у навчальні заклади Львівщини
  Теги:
  Loading...